12 травня 2016 року відбулося 16-е засідання Українського Республіканського Клубу

12 травня 2016 року в Атріумі Національного музею Тараса Шевченка відбулося 16-е засідання Українського Республіканського Клубу.
Тема доповіді:“Еволюція Республіканської партії США (GOP) після розпаду СРСР. Феномен Трампа та хто стане наступним американським президентом?”
Доповідач: Микола Воробйов, 29 років, лобіст України в США, директор Центру дослідження Східної Європи у Вашингтоні (http://www.c4eep.com/en/). Починаючи із лютого 2014 року більше часу перебуває в столиці США, де він особисто та представники Центру зустрічаються із найбільш впливовими політиками, науковцями, журналістами та громадськими активістами щодо питань України та всього регіону. За останніх два роки разом із американськими колегами ним було організовано 30 презентацій в наукових центрах, Конгресі, університетах та інших установах у Вашингтоні. Крім того, Миколою було опубліковано понад 100 публікацій щодо міжнародної політики, включно з інтерв’ю із провідними американськими експертами Стівеном Пайфером, Джоном Гербстом, Девідом Креймером, Андерсом Ослундом, Яном Бжезінським та іншими.   
Під час доповіді автором було розкрито основні ідеологічні засади діяльності Республіканської партії в США та проведено екскурс в історію партії від Рональда Рейгана до Джорджа Буша (молодшого).
Також доповідач поділився свіжими новинами та надав власні прогнози щодо виборчої кампанії президента США-2016.   

Бюлетень Пліч-о-пліч