26 травня 2016 року відбулося 17-е засідання Українського Республіканського Клубу

26 травня 2016 року в Атріумі Національного музею Тараса Шевченка відбулося 17-е засідання Українського Республіканського Клубу.

Тема доповіді: “ОСНОВИ РЕСПУБЛІКИ”

Під час доповіді доповідачем були розкриті основні світоглядні засади Республіки в історичній ретроспективі:

- Філософські засади політії. Сучасна цивілізація у автентичному погляді через призму тисячоліть. Грецькі філософи-мудреці.
- Класична класифікація політичних режимів.
- Грецька політія, Талассо - Афінська політія, Теллуро - Спартанська політія. Поліс, політія, політика, політики.
- Анархія, синархія як стани політії.
- Типи політій у світі (з автентичними назвами).
- Римська політія-республіка. Громадянське суспільство. Коміції від родо-племеного одразу до республіки. Модус. Мультимодальність. Віра, етнос, триба та нація (різниці у сенсі).
- Інституція короткострокових магістратур Римської Республіки. Сутність, Цілі, Задачі. Інструменти громадянського суспільства у спів-управлінні Республікою.


Доповідач: Тимур Коптєлов, народився в Одесі в 1973 році в аристократичній сім’ї. Закінчивши середню школу продовжив свою освіту в Одеському Інституті Інженерів Морського Флоту за спеціальністю «інженер-механік». Другу вищу освіту отримав в Інституті післядипломної освіти при Одеському Державному Університеті в області педагогіки і психології. Працював викладачем в ОМУ ім. Маринеско (теоретична механіка, опір матеріалів, деталі машин). Починаючи з 1994 року працював в корпоративному бізнесі кейрецу DAEWOO. З 1998 року і до сьогодні працює в приватному бізнесі. Одружений, виховує двох дочок.

Республіканською тематикою вимушений був щільно зайнятися взимку 2006-2007 р.р. До цього (з 1990 року) вивчалися загальні питання меритократії, політії, аристократії. Став широко відомим у вузьких, поки що, республіканських колах.

Бюлетень Пліч-о-пліч