Просвітницько-виховний

Результати творчого конкурсу «Україна моєї мрії

Оголошено результати Міжнародного конкурсу письмових творчих робіт “Україна моєї мрії”.

За результатами роботи Конкурсного журі були визначені переможці Конкурсу, які зайняли перші три місця в кожній віковій категорії. Конкретне місце кожного призера наразі не розголошується і буде оголошено під час церемонії урочистого нагородження призерів в Києві 3 грудня 2011 року.

Детальніше...

Запрошення до конкурсу «Україна моєї мрії»!

Запрошуємо взяти участь у конкурсі «Україна моєї мрії»!

Світ створюють мрійники – це відома мудрість. Все, що існує довкола, колись було чиєюсь мрією.

Україна, двадцяту річницю незалежності якої ми святкуємо цього року, теж була мрією мільйонів людей протягом століть. У 1991 році ця мрія збулась. Однак, як виявилося, тоді, мало хто уявляв, що робити далі, якою будувати незалежну Україну, яке майбутнє створювати.

Справжніх мрійників стало мало, а суспільство охопила боротьба за матеріальні цінності. Водночас, сучасний світ дуже швидко змінюється. Чи буде в ньому Україна лідером, чи лише сировинним придатком сильніших країн – все це залежить від того, які мрії та які ідеї ми сьогодні покладемо в основу нашого спільного майбутнього.

З нагоди двадцятої річниці державної незалежності України Європейська Асоціація Українців (Брюссель) та Центр розвитку суспільства (Київ) оголошують конкурс письмових творчих робіт «Україна моєї мрії».

Запрошуємо всіх помріяти, якою кожен з нас хоче бачити Україну у ІІІ тисячолітті? В якому суспільстві кожен з нас хоче жити, яку державу будувати? На яких цінностях, засадах, ідеях має створюватись майбутнє України? Що необхідно зробити, щоб омріяна Україна стала реальністю?

Умови Конкурсу

Взяти участь у конкурсі може кожен мешканець України або закордонний українець у віці від 14 років і старше. Для цього необхідно надіслати свою письмову творчу роботу на тему «Україна моєї мрії» на адресу оргкомітету Конкурсу. Роботи приймаються:

- в електронному вигляді через мережу Інтернет на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- або в друкованому вигляді на поштову адресу оргкомітету 01001, місто Київ-1, ЦРС, а/с «Конкурс «Україна моєї мрії».

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Письмова творча робота «Україна моєї мрії» має бути написана українською мовою, обсягом від 3 до 5 аркушів формату А-4, шрифт Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1.5, поля стандартні.

На початку творчої роботи учасник Конкурсу має зазначити свої повне прізвище, ім’я та по-батькові, рік народження, адресу проживання (поштового листування), контактний телефон, електронну адресу (за наявності), а також тему роботи. Школярі та студенти мають зазначити назву навчального закладу, а також клас або курс навчання.

Прийом робіт починається 16 липня 2011 року, в річницю проголошення Декларації про державний суверенітет України, і завершується 14 жовтня 2011 року.

З детальними умовами Конкурсу можна ознайомитись на Інтернет-сайті Європейської Асоціації Українців за адресою www.ukrassociation.eu або на Інтернет-сайті Центру розвитку суспільства за адресою www.sdc-ua.org

Всі роботи оцінюватимуться спеціальним конкурсним журі у чотирьох номінаціях:

-І номінація – роботи школярів – авторів віком від 14 до 17 років;

-ІІ номінація – студентські роботи – авторів віком від 18 до 24 років;

-ІІІ номінація – молодіжні роботи – авторів віком від 25 до 35 років;

-ІV номінація – роботи старших авторів віком від 36 років.

У кожній номінації присуджуватиметься перше, друге і третє місце. На переможців чекають цінні призи:

-за І місце – сучасний ноутбук;

-за ІІ місце – стильний нетбук;

-за ІІІ місце – електронна книга.

Роботи-переможці будуть опубліковані в провідних засобах масової інформації України.

Найцікавіші роботи, які не стануть переможцями конкурсу, будуть відмічені заохочувальними призами та грамотами.

Якщо у вас є мрія про майбутнє України, якщо ваша мрія здатна запалити серця та вселити віру людям, неодмінно опишіть її та надішліть вашу роботу на Конкурс «Україна моєї мрії»!

Ми переконані, що здатність суспільства мріяти визначає його можливість творити власне майбутнє. А отже Україна наших мрій неодмінно стане реальністю!

 

З усіх питань, що стосуються участі та підтримки Конкурсу «Україна моєї мрії» звертайтеся до відповідального секретаря Конкурсу Валерія Савицького за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном: +38-050-544-75-23

Положення про конкурс

ПОЛОЖЕННЯ

про Міжнародний конкурс письмових творчих робіт

«Україна моєї мрії»

 

1. Мета конкурсу.

1.1. Міжнародний конкурс «Україна моєї мрії» (далі - Конкурс) є громадською ініціативою, приуроченою до двадцятої річниці проголошення Незалежності України.

1.2. Проведення Конкурсу спрямоване на формування в українському суспільстві бачення та моделі ідеального майбутнього для України, яке стане дороговказом розвитку та чинником мобілізації суспільних сил.

1.3. Конкурс має сприяти поширенню стратегічного мислення, здатності до формування суспільного майбутнього, посилення соціальної солідарності та почуття особистої відповідальності за долю всієї країни.

 

2. Завдання Конкурсу.

2.1. Завданнями Конкурсу є:

- мобілізувати молодь і українське суспільство до обговорення можливого майбутнього країни;

- напрацювати ідеальні моделі розвитку України;

- сприяти вихованню національно-патріотичних почуттів та любові до своєї Батьківщини у дітей та молоді;

- сприяти розвитку творчих та інтелектуальних здібностей в українському суспільстві;

- дати шанс молодим людям, які мають власну мрію про Україну, проявити себе, можливість бути відзначеним та оціненим;

- сприяти створенню середовища, здатного виявляти та виховувати  суспільних лідерів;

- сприяти консолідації небайдужих громадян, що бажають спільно рухати країну вперед.

 

3.Оргкомітет Конкурсу.

3.1. Організаторами Конкурсу є:

- Міжнародна громадська організація «Європейська Асоціація Українців» (Брюссель);

- Громадська організація «Центр розвитку суспільства» (Київ);

3.2. До організації та проведення Конкурсу можуть залучатися також інші громадські організації та благодійні фонди, які поділяють мету Конкурсу та здатні надати організаційне чи матеріальне сприяння у проведенні Конкурсу.

3.3. До організації Конкурсу не можуть залучаються політичні партії. Конкурс носить виключно неполітичний характер.

3.4. Для вирішення поточних організаційних питань організатори Конкурсу створюють організаційний комітет. Склад оргкомітету оголошується через Інтернет-сайти організаторів Конкурсу.

3.5. Оргкомітет повноважний приймати рішення з усіх питань, що виникають у зв’язку з проведенням Конкурсу. Оргкомітет не має права втручатися в роботу Конкурсного журі та впливати на оцінку робіт.

 

4. Висвітлення Конкурсу

4.1 Офіційна інформація про Конкурс, Положення про Конкурс, склад оргкомітету та журі, оперативні новини та висвітлення результатів Конкурсу відбувається на офіційних Інтернет-сайтах організаторів Конкурсу.

4.2. Організатори оголошують про початок проведення Конкурсу через власні Інтернет-сайти, соціальні Інтернет-мережі та засоби масової інформації.

4.3. Для висвітлення перебігу та результатів Конкурсу запрошуються національні та міжнародні засоби масової інформації в якості інформаційних партнерів Конкурсу.

 

5. Терміни проведення Конкурсу: 

5.1. Конкурс розпочинається в День проголошення суверенітету України 16 липня 2011 року та триває три місяці – до 14 жовтня 2011 року включно.

5.2. Оцінка робіт та визначення результатів Конкурсу проводиться до 14 листопада 2011 року, оприлюднення результатів Конкурсу – 15 листопада 2011 року.

5.3. Нагородження переможців та призерів Конкурсу, видача збірки номінованих творчих робіт та їхня публікація в ЗМІ проводиться 1 грудня 2011 року, в день двадцятої річниці проведення Референдуму про підтримку незалежності України.

 

6. Умови проведення Конкурсу

6.1. Участь у Конкурсі творчих робіт можуть взяти громадяни України та закордонні українці віком від 14 років.

6.2. Для участі в Конкурсі учасник має надіслати свою письмову творчу роботу одним із доступних способів:

- в електронному вигляді через мережу Інтернет на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- або в друкованому чи письмовому вигляді на поштову адресу оргкомітету: 01001, місто Київ-1, ЦРС, а/с «Конкурс «Україна моєї мрії». До робіт, які будуть висилатись поштою, потрібно додати конверт з поштовою маркою та зворотною адресою для відповіді.

6.3. У Конкурсі беруть участь творчі роботи українською мовою в електронному чи  друкованому вигляді. Від одного автора приймається не більше однієї творчої роботи загальним обсягом від 3-х до 5-ти сторінок на папері формату А-4 (шрифт TimesNewRoman, 14 кегль, інтервал 1.5, поля стандартні).

6.4. На початку творчої роботі учасник має зазначити свої повне прізвище, ім’я та по-батькові, рік народження, адресу проживання (поштового листування), контактний телефон, електронну адресу (за наявності), а також тему роботи. Школярі та студенти мають зазначити назву навчального закладу, а також клас або курс навчання.

6.5. Не допускаються до участі в Конкурсі твори, які:

- містять ненормативну лексику;

- пропагують насильство, расизм, відверту або приховану рекламу товарів чи послуг, політичних партій;

- є переписами творів відомих авторів.

6.5. Участь у Конкурсі можуть брати лише індивідуальні роботи. Колективні роботи Конкурсним журі не розглядаються.

6.6. Подання твору на Конкурс автоматично означає згоду з його правилами і дозвіл на публікацію в разі перемоги. Участь творчої роботи в Конкурсі не означає передачу авторських прав організаторам. Всі права на творчу роботу залишаються за автором. Всі спірні питання щодо авторських прав вирішуються згідно діючого законодавства.

6.7. Тема твору обирається автором на власний розсуд відповідно до загальної теми Конкурсу.

6.8. Подані на Конкурс роботи не рецензуються та не повертаються.

6.9. Участь в Конкурсі не можуть брати члени оргкомітету, а також їхні близькі родичі.

 

7. Оцінка робіт та визначення переможців

7.1. Для оцінки робіт оргкомітет Конкурсу формує Конкурсне журі з авторитетних постатей науки, культури та громадського життя. Конкурсне журі має бути сформоване не пізніше 1 вересня 2011 року. Участь в роботі Конкурсного журі є безоплатною та виконується на громадських засадах.

7.3. Попередню оцінку конкурсних робіт на відповідність формальним правилам Конкурсу здійснює оргкомітет Конкурсу та спеціально залучені на безоплатні основі компетентні особи. За результатами розгляду приймається рішення про допуск роботи до участі в Конкурсі.

7.4. Оцінка творчих робіт проводиться Конкурсним журі в чотирьох номінаціях залежно від віку учасника:

- І номінація: роботи учнів середніх шкіл 8-11 класів, професійних технічних училищ та інших навчальних закладів віком не старше 17 років;

- ІІ номінація: роботи студентів вищих навчальних закладів та учасників не старше 24 років;

- ІІІ номінація: роботи молодих учасників віком не старше 35 років;

- ІV номінація: роботи учасників віком від 36 років.

7.5. Оргкомітет забезпечує анонімне оцінювання робіт Конкурсним журі. Кожна робота оцінюється не менш як трьома членами Конкурсного журі.

7.6. Конкурсне журі визначає найкращі творчі роботи у кожній номінації, які отримують І, ІІ та ІІІ місця. Цікаві роботи, які не стануть переможцями Конкурсу, будуть відмічені заохочувальними призами та грамотами, але не більше 5 робіт у кожній номінації.

7.7. Критерії оцінювання творчих робіт: 

- оригінальність, нестандартність мислення;

- індивідуальність виконання;

- актуальність та повне розкриття теми; 

- загальносуспільна цінність напрацювань автора.

7.8. Результати Конкурсу оголошуються Конкурсним журі через офіційні Інтернет-сайти організаторів Конкурсу а також через засоби масової інформації. Переможцям Конкурсу, а також учасникам, чиї роботи були відзначені заохочувальними призами, надсилаються повідомлення електронною поштою, поштою чи у будь-який інших доступний спосіб.

7.9. Результати Конкурсу є остаточними та не підлягають оскарженню. Конкурсне журі не зобов’язане пояснювати мотиви своїх оцінок.

7.10.Переможці Конкурсу викликаються до Києва організаторами Конкурсу для участі в урочистій церемонії нагородження дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів та цінними призами.

7.11.Переможці Конкурсу, а також особи, чиї роботи були відзначені заохочувальними призами, запрошуються до участі у конференції на тему майбутнього України, яка відбудеться у Києві в день нагородження переможців Конкурсу.

7.12.Творчі роботи-переможці, а також найкращі роботи, відзначені заохочувальними призами, будуть опубліковані на офіційних Інтернет-сайтах організаторів Конкурсу, а також у засобах масової інформації.

7.13. Після завершення Конкурсу буде видано збірку, до якої увійдуть творчі роботи-переможці, а також роботи, відзначені заохочувальними призами та грамотами.

 

8. Фінансування конкурсу

8.1. Фінансування Конкурсу здійснюється з власних джерел організаторів, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

8.2. Поштові витрати на пересилання робіт беруть на себе учасники.

8.3. Витрати на проїзд переможців Конкурсу (І, ІІ та ІІІ місця) та супроводжуючої особи для дітей (одного з батьків або родича) на церемонію нагородження та на конференцію в Київ бере на себе оргкомітет конкурсу в разі їх поїздки по території України.

8.4. Переможці з числа закордонних Українців, а також Учасники, чиї роботи будуть відзначені заохочувальними призами та грамотами, запрошуються організаторами на церемонію нагородження та конференцію в Київ без компенсації витрат на проїзд.

8.5. Призовий фонд формується за рахунок власних коштів організаторів а також за рахунок спонсорів конкурсу. У кожній номінації переможці нагороджуються цінними призами:

- за І місце – сучасний ноутбук;

- за ІІ місце – компактний нетбук;

- за ІІІ місце – електронна книга.

8.6. Оргкомітет Конкурсу залишає за собою право змінювати це Положення та умови Конкурсу.

Бюлетень Пліч-о-пліч