Світоглядно-ідеологічний

Відбудася друга робоча сесія проекту «Смислова Платформа України»

17 червня 2012 року відбулася друга робоча сесія проекту «Смислова платформа України», організаторами якої стали Центр розвитку суспільства і Команда ВікіСітіНоміка.

 

Добра організація заходу (Центр розвитку суспільства) та професійна модерація робочої сесії (Команда ВікіСітіНоміка) сприяли тому, що сформувалася атмосфера творчості, щирості, взаємної довіри і нестримного бажання досягнути синергетичного результату взаємодії і співпраці.

Столичне «Крошка Сіті кафе» на один день перетворилося на «Смисловий реактор» в якому бурхливі обговорення трьох можливих місій України, які зародилися на 1-й робочій сесії «Смислової платформи України» кілька місяців тому, та вівся пошук нової.

Понад сорок українців присвятили свій вихідний день пошуку і формуванню місії України без чийогось замовлення а за покликом власного сумління, шукали спільне, що могло би об'єднати усіх нас «і мертвих, і живих, і ненароджених».

Вісім годин інтенсивної роботи не були марними. Все чіткіше ми бачимо ту Візію України, яка об'єднає українців, вкаже їм Шлях до Великої Мети. І на цьому Шляху, ми, українці, нарешті станемо Нацією, яка реалізує Велику Ідею і будемо гідні поваги світового співтовариства.

Робота над місіями України «Інтегратор», «Творчість», «Самореалізація» призвела до того, що була народжена четверта, синергетична місія «Серце нової цивілізації», яка логічно увібрала і доповнила три інші.

Ставши цивілізаційною віссю, ми зможемо зробити свій вклад у розвиток людства.

В процесі цієї роботи стало зрозуміло, що досягнення таких амбітних результатів стане можливим лише тоді, коли ми наведемо Лад у собі, у своїй родині та у своїй країні. Тоді для нас стане природною роль Інтегратора і нашими сильними сторонами стануть Творчість та Самореалізація. А коли в розмовах іноземці будуть запитувати одне одного «А Україна це де?», то ті хто знатиме про Україну відповідатимуть: «Україна – це там, де б'ється серце нової цивілізації».

Прес-служба ЦРС

Бюлетень Пліч-о-пліч