Український цивілізаційний проєкт — амбітна мета для Києва? Ігор Харченко

Чи є у Києва шанс та амбіція стати центром нової цивілізації майбутнього? Чи може Україна повторити піднесення Трипілля чи Київської Русі? Свого часу Ігор Харченко започаткував в Києві серію семінарів в рамках "Українського цивілізаційного проекту", де, зокрема, Олексій Толкачов вперше презентував концепт "Омріяної України". Що означає цивілізаційний проект для України? Що таке громадянське суспільство? Чому Україна – територія війни? Яка різниця між українським народом та українською нацією? Який образ українського проекту? Чи загрожує українцям і людству дефіцит сенсу життя? Про занадто важливі запитання, які стосуються кожного з нас, в новому випуску «Толковый Разговор» з Ігорем Харченко.

Ігор Харченко — політолог, керівник «Центру розвитку суспільства», екс-генеральний директор Фундації імені Олега Ольжича.

"Толковый разговор" - авторская беседа Алексея Толкачёва с интересными личностями современной Украины. Об экономике, политике, массовом сознании, о прошлом и о будущем нашей страны.

Бюлетень Пліч-о-пліч